Úvod Jak na změnu? Přihlaste se na workshop!

Jak na změnu? Přihlaste se na workshop!

25. 04. 2024

Jak na změnu? Přihlaste se na workshop!

Jediná konstanta v životě je změna. V osobním i ve firemním životě. V našem workshopu "Jak na změnu" Vás provedeme změnovou křivkou a naučíme vnímat změnu jako příležitost. Pod vedením lektorky Ivany Gajdůškové získáte praktickou zkušenost prostřednictvím interaktivních a zážitkových aktivit. Workshop se koná v Seminárním centru Akademie v Ostravě na Hrušovské ulici v úterý 11. června 2024.

Přijďte si s nám na vlastní kůži vyzkoušet využití metody zážitkové pedagogiky v praxi. Zažijete půlden nabitý aktivitami a možná Vás překvapí, co všechno se dá ze hry a zážitku vytěžit. Prostřednictvím zážitkového učení se zaměříme na práci se změnou.

Změna je základním aspektem každého podnikání a osobního rozvoje. Představuje jakýkoliv posun v běžných procesech, strategiích nebo v osobních návycích, který může mít významný dopad na fungování firmy nebo jednotlivce. Ať už jde o implementaci nové technologie, změnu v týmové struktuře, nebo adaptaci na nové tržní podmínky, efektivní zvládání změn je klíčové pro udržení konkurenceschopnosti a dosahování dlouhodobé vnitřní spokojenosti. 

Ve workshopu "Jak na změnu", který se koná v  úterý 11. června 2024 Seminárním centru Akademie od 9 do 13 hodin, se zaměříme na to, jak pochopit a efektivně řídit změny ve vašem osobním i profesním životě. Naučíme se identifikovat jednotlivé fáze na změnové křivce, zaměříme se na efektivní komunikaci změn v týmu a zvládnutí výzev, které změna přináší. Díky aktivitám, které podporují learning by doing, získáte nástroje k řízení i akceptaci změny. Workshop bude plný interaktivních aktivit a pokud to jen trochu počasí umožní, využijeme i venkovní prostředí. 

Workshop je otevřen všem, kdo chtějí vyzkoušet metodu zážitkového učení, zkusit nové přístupy ke vzdělávání a týmové práci a zároveň pracovat se změnou jako s příležitostí. Workshop je určen pro maximálně 15 účastníků - klademe důraz na to, abychom vytvořili bezpečné učící se prostředí.

Chcete-li se zúčastnit, registrujte se zde. Na základě registrace Vám pošleme detailní informace. 
Účast na workshopu je bezplatná. 

Těšíme se na vaši účast!

Sdílet na
Zpět na všechny články