Úvod Kontakty

Naše kontakty

Identifikační čísla

IČO: 02479036

Bankovní údaje

2600600447/2010

Máte dotaz, nebo chcete zadat nezávaznou poptávku?

Využijte náš kontaktní formulář, nebo nám zavolejte, rádi s vámi probereme možnosti a poradíme s organizací akce nebo školení.

Povinné
Povinné
Povinné
Souhlasím se zpracovánímosobních údajů
Náš tým

Obraťte se na náš tým

Jana Mudrová
Projektová manažerka
Janu s největší pravděpodobností potkáte až na finální akci, ale s její prací se setkáte již při prvotní nabídce. Právě ona totiž stojí za tvorbou nápadů a programů, které tvoří na základě letitých lektorských zkušeností. Program je tak přímo přizpůsobený požadavkům Vašeho týmu.
Radana Brábníková
obchodní a marketingová ředitelka
Radana už 20 let řídí vlastní, technicky zaměřenou firmu. Jak jinak než v Ostravě. Působí také jako lektorka a mentorka, a to jak v byznys prostředí, tak v neziskovém sektoru. Ráda rozvíjí lidi i celé týmy, hledá nové cesty a řešení. Je inovativní a kreativní, stála u zrodu několika startupů.
Veronika Štěpánová
Obchodní asistentka
Verčin hlas je pravděpodobně první, který v komunikaci s námi uslyšíte. Veronika s Vámi probere všechny vaše potřeby a zjistí, kterým směrem se při naší vzájemné spolupráci vydáme. Současně je také vždy ve střehu, aby reagovala na vaše případné dotazy a požadavky.
Martin Kovář
Marketingový specialista
Martin se ve SteelOva stará o marketing. Na práci ve SteelOva a ostatních souvisejících projektech se mu líbí, že je neuvěřitelně pestrá a rozmanitá, takže se nikdy nenudí a často si vyzkouší i věci, o kterých neměl donedávna ani páru.
Martina Gecíková
HR specialistka
Marťa má mimo jiné na starosti personální obsazení všch našich akcí a programů. Má pod palcem koordinaci všech našich lektorů, školitelů a instruktorů a dohlíží na složení všech našich programových týmů.
Renáta Sabolová
Office manažerka
Renča má ráda svou práci pro její rozmanitost, pestrost a neustálé posouvání se vpřed díky vložené důvěře v to, co dělá. Skvělým bonusem jsou fajn kolegové a příjemné pracovní prostředí, které ji inspiruje a baví.
Kde nás najdete
H 45 s.r.o. Heřmanická 485/45 710 00 Slezská Ostrava
Vaše cesta k seberozvoji začíná zde

Vaše cesta k seberozvoji začíná zde