Úvod Služby Zábavné programy

Naše programy stojí na nápadech

Naplánujeme moderní, originální a neotřelá řešení zábavy i týmové soutěžení.

Firemní akce a eventy

Firemní akce je ideální pokud chcete ve vašem týmu

Stmelit kolektiv

Stmelit kolektiv

Zábavné aktivity zlepšují vztahy mezi zaměstnanci a vytváří jedinečnou příležitost k tomu, aby se lépe poznali i mimo pracovní prostředí.

Zlepšit komunikaci

Zlepšit komunikaci

Neformální prostředí podporuje uvolněnou a otevřenou komunikaci mezi zaměstnanci, což vede k lepší spolupráci.

Vytvářet společné zážitky

Vytvářet společné zážitky

Společně strávené chvíle s klienty podporují tvorbu dlouhodobých obchodních vztahů a partnerství a mohou přinášet nové obchodní příležitosti.

Kdy využijete zábavný program?

Originální programy jsou potřeba pro firemní večírek, rodinný den, den otevřených dveří, sportovní den, oslavu firemního výročí nebo prostě jenom tak.

1

Ukázky firemních akcí

Všechny
Posílení firemní kultury
Outdoor
Indoor
Umění
Sport
Seznamování
Hry
Family day

Family day

1–4 h 1–4 h
4–8 h 4–8 h
1 - 15 1 - 15
15 - 30 15 - 30
30 - 50 30 - 50
50 - 100 50 - 100

Připravíme program pro hezký den, ve kterém se otevřou dveře vašich pracovišť pro rodinné příslušníky a děti zaměstnanců. Bude to skvělá příležitost poznat pracovní prostředí jejich blízkých, setkat se s jejich kolegy a zapojit se do různých aktivit a zábavy. Náš Rodinný den bude plný zábavy, dobrého jídla a posílení vztahů mezi zaměstnanci a jejich rodinami. Připravíme širokou škálu her, soutěží, občerstvení a dalších aktivit pro děti i dospělé.

Vánoční večírek

Vánoční večírek

Večerní program Večerní program
1 - 15 1 - 15
15 - 30 15 - 30
30 - 50 30 - 50
50 - 100 50 - 100

Firemní večírek je tradice plná radosti, přátelství a oslav. Je to čas, kdy se lidé setkávají, aby společně oslavili příchod vánočních svátků a prožili spoustu nezapomenutelných okamžiků. Nachystáme pro vás vánoční večírek, který bude plný jedinečné atmosféry vánočního času a radosti. Připravte se na výborné jídlo, skvělé nápoje a nezapomenutelné zážitky. Naše akce nabídne širokou škálu zábavných aktivit, včetně vánočních soutěží, tradičních her a překvapení.

Firemní oslava

Firemní oslava

1–4 h 1–4 h
Večerní program Večerní program
1 - 15 1 - 15
15 - 30 15 - 30
30 - 50 30 - 50
50 - 100 50 - 100

Připravíme pro vás oslavu firemního výročí, která ocení historii a úspěchy vaší firmy. Tato událost je příležitostí k setkání s bývalými i současnými kolegy, osobnímu poznávání významných klientů i vyjádření poděkování zaměstnancům za jejich přínos k úspěchům společnosti. Vymyslíme pro výjimečný den výjimečnou zábavu, výborné jídlo a nezapomeneme na sklenici dobrého vína.

Projížďka na elektrokolech

Projížďka na elektrokolech

1–4 h 1–4 h
1 - 15 1 - 15

Komentovaná prohlídka Ostrava Vám přiblíží příběh průmyslového rozmachu Ostravy spojený s těžbou černého uhlí. Způsob dopravy bude jedinečný, jelikož pojedeme na elektrokolech, které představují méně šlapání a více zábavy. Navštívíme místa prvních dolů na území Moravské a Slezské Ostravy, vyrazíme do starých hornických kolonií, navštívíme areály zaniklých dolů a místa, která jsou spojena s všedním životem obyvatel Ostravy. Život zde a obecně postavení člověka v centru průmyslového města bude stále se táhnoucí „nití“ celého příběhu – představíme si tak formy trávení volného času, specifický duchovní život a také každodenní problémy národnostního rozdělení společnosti.

Co o nás řekli naši klienti

Uvozovky

„Náš první velký teambuilding – šifrovačku v Dolních Vítkovicích – jsme svěřili společnosti SteelOva. S organizací takové akce neměli žádnou zkušenost a vybrali jsme skvěle! Všichni nám byli nápomocni s volbou místa, cateringu a měli s námi opravdu trpělivost J. I s omezeným rozpočtem nám našli perfektní řešení. Za to bych chtěla moc poděkovat.

V den D nám moc nepřálo počasí a na konci května bylo nečekaných 12 stupňů, ale i s tím si organizátoři poradili. Místo objednaného Birellu jsme dostali teplý čaj a čekala na nás příjemně vytopená tramvaj s občerstvením.

A jak jsme si to užili? Zkušenosti jsou prý nepřenositelné, takže doporučuji vyzkoušet osobně. Já už jsem na šifrovačce byla 2x J.

Jediné, co ještě můžu dodat je, že ve SteelOva jsou lidé na správném místě a s velkým srdcem bijícím pro Ostravu.„

Ing. Lenka Hladná
Ing. Lenka Hladná Manažerka týmu
Ing. Lenka Hladná
Uvozovky

S firmou SteelOva v Ostrave sme mali tú česť spolupracovať na školení zameranom na zefektívnenie internej komunikácie. Celý proces od prvého kontaktu až po samotné školenie prebiehal profesionálne a bezproblémovo.

Oceňujeme individuálny prístup, nakoľko bolo školenie prepracované na mieru našim potrebám a požiadavkám. Školenie obsahovalo hlavne praktické cvičenia a simulácie, ktoré nám pomohli implementovať nové poznatky do praxe. 

Vďaka školeniu sme si viac vedomí dôležitosti efektívnej internej komunikácie, kde sme sa naučili rôzne techniky a nástroje na zlepšenie komunikácie v tíme. Dokážeme efektívnejšie riešiť konflikty a nedorozumenia. 

Firmu SteelOva s radosťou odporúčame všetkým, ktorí chcú zlepšiť (nielen) internú komunikáciu vo svojej firme.

Mne osobne sa na školení veľmi páčil praktický prístup a skúsenosti lektorov. 

marek
Marek Lintner Marketing Manager
Marek Lintner
Uvozovky

Společnost SteeOva pro nás organizovala PwC CZ BAS Away day, setkání 200 zaměstnanců jednoho oddělení. Zajištovala celou akci nejen na místě, ale vedla celou akci projektově, od počátečních příprav, přes výběr vhodného místa, kompletního produkčního zajištění a v neposlední řadě programového zajištění. 96% našich zaměstnanců hodnotilo celou akci jako velmi úspěšnou, kterou si nesmírně užili. Spokojenost všech účastníků, je samozřejmě hlavním cílem takového to eventu. Pro úspěšnost celé akce je to, ale pouze jedno z mnoha měřítek. Jako zadavatelka vím, co detailní práce je za přípravami a je pro mne vždy důležité a hlavně uklidňující, že mám vedle sebe partnera jako společnost SteelOva, který má vše pod kontrolou a se mnou řeší jen nezbytné detaily.

Tímto moc děkuju za velmi profesionální vedení celé akce. Především jejich zásluhou jsem si i já mohla celou akci užít a nemít obavy, jestli vše běží jak má.

Lenka Fišerová
Lenka Fišerová PwC CEE BAS Manager
Lenka Fišerová
Uvozovky

Koncem roku 2022 se několik desítek zaměstnanců společnosti Green Gas DPB zapojilo do firemní akce s lektorovanou hrou "Tajemství nesvobodných ocelářů". Všechny týmy se aktivně zapojily do plnění rozmanitých úkolů, jako je luštění hádanek, skládání kostek, hledání indicií s cílem získání pokladu.

Mgr. Martina Laimarová
Mgr. Martina Laimarová ředitelka pro lidské zdroje a komunikaci
GreenGas

Hledáte jiný typ pogramu?

Podívejte se na naše další služby, nebo si sestavte program v našem konfigurátoru.

ikonka3

Další služby

Pořádáte firemní akce již léta, vymýšlíte firemní dárky stále dokola a už vám docházejí nápady? Připravíme vám pár neotřelých nápadů.

Vaše cesta k seberozvoji začíná zde

Vaše cesta k seberozvoji začíná zde