Úvod O nás Reference

Co o nás řekli naši klienti

Máme za sebou řadu úspěšně realizovaných akcí, realizovaných pro významné klienty napříč různými obory.

Co o nás řekli naši klienti

Uvozovky

Koncem roku 2022 se několik desítek zaměstnanců společnosti Green Gas DPB zapojilo do firemní akce s lektorovanou hrou "Tajemství nesvobodných ocelářů". Všechny týmy se aktivně zapojily do plnění rozmanitých úkolů, jako je luštění hádanek, skládání kostek, hledání indicií s cílem získání pokladu.

Mgr. Martina Laimarová
Mgr. Martina Laimarová ředitelka pro lidské zdroje a komunikaci
GreenGas
Uvozovky

Společnost SteeOva pro nás organizovala PwC CZ BAS Away day, setkání 200 zaměstnanců jednoho oddělení. Zajištovala celou akci nejen na místě, ale vedla celou akci projektově, od počátečních příprav, přes výběr vhodného místa, kompletního produkčního zajištění a v neposlední řadě programového zajištění. 96% našich zaměstnanců hodnotilo celou akci jako velmi úspěšnou, kterou si nesmírně užili. Spokojenost všech účastníků, je samozřejmě hlavním cílem takového to eventu. Pro úspěšnost celé akce je to, ale pouze jedno z mnoha měřítek. Jako zadavatelka vím, co detailní práce je za přípravami a je pro mne vždy důležité a hlavně uklidňující, že mám vedle sebe partnera jako společnost SteelOva, který má vše pod kontrolou a se mnou řeší jen nezbytné detaily.

Tímto moc děkuju za velmi profesionální vedení celé akce. Především jejich zásluhou jsem si i já mohla celou akci užít a nemít obavy, jestli vše běží jak má.

Lenka Fišerová
Lenka Fišerová PwC CEE BAS Manager
Lenka Fišerová
Uvozovky

S firmou SteelOva v Ostrave sme mali tú česť spolupracovať na školení zameranom na zefektívnenie internej komunikácie. Celý proces od prvého kontaktu až po samotné školenie prebiehal profesionálne a bezproblémovo.

Oceňujeme individuálny prístup, nakoľko bolo školenie prepracované na mieru našim potrebám a požiadavkám. Školenie obsahovalo hlavne praktické cvičenia a simulácie, ktoré nám pomohli implementovať nové poznatky do praxe. 

Vďaka školeniu sme si viac vedomí dôležitosti efektívnej internej komunikácie, kde sme sa naučili rôzne techniky a nástroje na zlepšenie komunikácie v tíme. Dokážeme efektívnejšie riešiť konflikty a nedorozumenia. 

Firmu SteelOva s radosťou odporúčame všetkým, ktorí chcú zlepšiť (nielen) internú komunikáciu vo svojej firme.

Mne osobne sa na školení veľmi páčil praktický prístup a skúsenosti lektorov. 

marek
Marek Lintner Marketing Manager
Marek Lintner
Uvozovky

„Náš první velký teambuilding – šifrovačku v Dolních Vítkovicích – jsme svěřili společnosti SteelOva. S organizací takové akce neměli žádnou zkušenost a vybrali jsme skvěle! Všichni nám byli nápomocni s volbou místa, cateringu a měli s námi opravdu trpělivost J. I s omezeným rozpočtem nám našli perfektní řešení. Za to bych chtěla moc poděkovat.

V den D nám moc nepřálo počasí a na konci května bylo nečekaných 12 stupňů, ale i s tím si organizátoři poradili. Místo objednaného Birellu jsme dostali teplý čaj a čekala na nás příjemně vytopená tramvaj s občerstvením.

A jak jsme si to užili? Zkušenosti jsou prý nepřenositelné, takže doporučuji vyzkoušet osobně. Já už jsem na šifrovačce byla 2x J.

Jediné, co ještě můžu dodat je, že ve SteelOva jsou lidé na správném místě a s velkým srdcem bijícím pro Ostravu.„

Ing. Lenka Hladná
Ing. Lenka Hladná Manažerka týmu
Ing. Lenka Hladná
Vaše cesta k seberozvoji začíná zde

Vaše cesta k seberozvoji začíná zde