Úvod O nás Kdo jsme

Síla růstu je v zážitku

Specializujeme se na vzdělávání, které překračuje tradiční rámce a přináší hluboký seberozvoj prostřednictvím jedinečných zážitků a sebezkušenosti. Naším cílem je vybavit jedince dovednostmi, které je připraví na výzvy budoucnosti a podporujeme jejich osobní a profesionální růst.

naše mise

Měníme hry na životní lekce a vedeme firmy na vrchol

Snažíme se pochopit jedinečné potřeby každého zákazníka a pomáháme mu s dosahováním stanovených cílů. Transformujeme organizace, rozvíjíme jednotlivce a budujeme silné pracovní prostředí.

1
naše vize

Firemní programy, které posilují týmy a pomáhají firmám růst

Chceme měnit přístup k firemnímu vzdělávání pomocí zkušenostního učení, které posiluje týmy a přináší dlouhodobý úspěch klientům. To vše v souladu s environmentální odpovědností a minimálním dopadem na životní prostředí.

1
náš tým

Lidé, kteří pro vás tvoří nezapomenutelné zážitky

Jana Mudrová
Projektová manažerka
Janu s největší pravděpodobností potkáte až na finální akci, ale s její prací se setkáte již při prvotní nabídce. Právě ona totiž stojí za tvorbou nápadů a programů, které tvoří na základě letitých lektorských zkušeností. Program je tak přímo přizpůsobený požadavkům Vašeho týmu.
Radana Brábníková
obchodní a marketingová ředitelka
Radana už 20 let řídí vlastní, technicky zaměřenou firmu. Jak jinak než v Ostravě. Působí také jako lektorka a mentorka, a to jak v byznys prostředí, tak v neziskovém sektoru. Ráda rozvíjí lidi i celé týmy, hledá nové cesty a řešení. Je inovativní a kreativní, stála u zrodu několika startupů.
Veronika Štěpánová
Obchodní asistentka
Verčin hlas je pravděpodobně první, který v komunikaci s námi uslyšíte. Veronika s Vámi probere všechny vaše potřeby a zjistí, kterým směrem se při naší vzájemné spolupráci vydáme. Současně je také vždy ve střehu, aby reagovala na vaše případné dotazy a požadavky.
Martin Kovář
Marketingový specialista
Martin se ve SteelOva stará o marketing. Na práci ve SteelOva a ostatních souvisejících projektech se mu líbí, že je neuvěřitelně pestrá a rozmanitá, takže se nikdy nenudí a často si vyzkouší i věci, o kterých neměl donedávna ani páru.

Co o nás řekli klienti

Uvozovky

„Náš první velký teambuilding – šifrovačku v Dolních Vítkovicích – jsme svěřili společnosti SteelOva. S organizací takové akce neměli žádnou zkušenost a vybrali jsme skvěle! Všichni nám byli nápomocni s volbou místa, cateringu a měli s námi opravdu trpělivost J. I s omezeným rozpočtem nám našli perfektní řešení. Za to bych chtěla moc poděkovat.

V den D nám moc nepřálo počasí a na konci května bylo nečekaných 12 stupňů, ale i s tím si organizátoři poradili. Místo objednaného Birellu jsme dostali teplý čaj a čekala na nás příjemně vytopená tramvaj s občerstvením.

A jak jsme si to užili? Zkušenosti jsou prý nepřenositelné, takže doporučuji vyzkoušet osobně. Já už jsem na šifrovačce byla 2x J.

Jediné, co ještě můžu dodat je, že ve SteelOva jsou lidé na správném místě a s velkým srdcem bijícím pro Ostravu.„

Ing. Lenka Hladná
Ing. Lenka Hladná Manažerka týmu
Ing. Lenka Hladná
Uvozovky

S firmou SteelOva v Ostrave sme mali tú česť spolupracovať na školení zameranom na zefektívnenie internej komunikácie. Celý proces od prvého kontaktu až po samotné školenie prebiehal profesionálne a bezproblémovo.

Oceňujeme individuálny prístup, nakoľko bolo školenie prepracované na mieru našim potrebám a požiadavkám. Školenie obsahovalo hlavne praktické cvičenia a simulácie, ktoré nám pomohli implementovať nové poznatky do praxe. 

Vďaka školeniu sme si viac vedomí dôležitosti efektívnej internej komunikácie, kde sme sa naučili rôzne techniky a nástroje na zlepšenie komunikácie v tíme. Dokážeme efektívnejšie riešiť konflikty a nedorozumenia. 

Firmu SteelOva s radosťou odporúčame všetkým, ktorí chcú zlepšiť (nielen) internú komunikáciu vo svojej firme.

Mne osobne sa na školení veľmi páčil praktický prístup a skúsenosti lektorov. 

marek
Marek Lintner Marketing Manager
Marek Lintner
Uvozovky

Společnost SteeOva pro nás organizovala PwC CZ BAS Away day, setkání 200 zaměstnanců jednoho oddělení. Zajištovala celou akci nejen na místě, ale vedla celou akci projektově, od počátečních příprav, přes výběr vhodného místa, kompletního produkčního zajištění a v neposlední řadě programového zajištění. 96% našich zaměstnanců hodnotilo celou akci jako velmi úspěšnou, kterou si nesmírně užili. Spokojenost všech účastníků, je samozřejmě hlavním cílem takového to eventu. Pro úspěšnost celé akce je to, ale pouze jedno z mnoha měřítek. Jako zadavatelka vím, co detailní práce je za přípravami a je pro mne vždy důležité a hlavně uklidňující, že mám vedle sebe partnera jako společnost SteelOva, který má vše pod kontrolou a se mnou řeší jen nezbytné detaily.

Tímto moc děkuju za velmi profesionální vedení celé akce. Především jejich zásluhou jsem si i já mohla celou akci užít a nemít obavy, jestli vše běží jak má.

Lenka Fišerová
Lenka Fišerová PwC CEE BAS Manager
Lenka Fišerová
Uvozovky

Koncem roku 2022 se několik desítek zaměstnanců společnosti Green Gas DPB zapojilo do firemní akce s lektorovanou hrou "Tajemství nesvobodných ocelářů". Všechny týmy se aktivně zapojily do plnění rozmanitých úkolů, jako je luštění hádanek, skládání kostek, hledání indicií s cílem získání pokladu.

Mgr. Martina Laimarová
Mgr. Martina Laimarová ředitelka pro lidské zdroje a komunikaci
GreenGas
Vaše cesta k seberozvoji začíná zde

Vaše cesta k seberozvoji začíná zde