O SteelOvé

Ostrava nám koluje v krvi

Ostravou žijeme a máme to tu prostě rádi. Chceme pro to “naše” město a hlavně pro lidi, kteří tu bydlí nebo sem přijíždí, dělat něco přínosného. Vybrali jsme z Ostravy to, co nás samotné nejvíc baví a to, čemu opravdu věříme, a vdechli tak život Steelové.

Co nás spojuje

Steelová je projekt, kterému jsme každý dali čas, péči i duši. Každý jsme jiný, ale když jde o Ostravu, máme v tom jasno: milujeme to tady. 

  • Jsme zapálení. Hoříme pro Ostravu, eventy i pro virtuální realitu.
  • Propojujeme lidi, místa, firmy. Firemní akce pořádáme už roky.
  • Myslíme out of the box. Rádi inovujeme, používáme moderní technologie.
  • Záleží nám na krajině a přírodě kolem nás. Snažíme se být ohleduplní.

Kdo jsme

Rosťa Havlíček

Rosťa je projekťák a hybná síla všech steelových aktivit. Přišel do Ostravy z Vysočiny, ale v podstatě ho už od místních nerozeznáte. S Ostravou pevně srostl. V eventovém prostředí je jako doma, rád objevuje nová místa i technologie. Hodně sportuje, cestuje, v armádě skáče padákem a skvěle fotí. V Ostravě si oblíbil skryté, tajuplné a lehce apokalyptické místo za bývalým dolem Trojice.

Tomáš Majliš

Tomáše, učitele a populizátora regionální historie, můžete už víc než 10 let potkat na jeho komentovaných prohlídkách Ostravy. Ty pořádá v rámci svého projektu Provedu.cz. Nadchl se pro dějiny industrializace a zkoumá život lidí, kteří region utvářeli v posledních dvou stovkách let, zejména na počátku 20. století. Zajímá ho hlavně minulost dělnických kolonií. Hraje na cello či basu v cimbálové muzice.

Radana Brábníková

Radana už 20 let řídí vlastní, technicky zaměřenou firmu. Jak jinak než v Ostravě. Působí také jako lektorka a mentorka, a to jak v byznys prostředí, tak v neziskovém sektoru. Ráda rozvíjí lidi i celé týmy, hledá nové cesty a řešení. Je inovativní a kreativní, stála u zrodu několika startupů. Na Ostravě ji fascinuje zdejší genius loci, Steelova je pro ni proto srdcovka.

Spolupracujeme